Win The Art Travel Book t.w.v. € 34,99
Doe nu mee met deze winactie uit Columbus Travel editie 150/151 en maak kans op The Art Travel Book t.w.v. € 34,99! We geven 3 boeken weg.
Te midden van woestijnen, bossen, bergen en meren vind je veertig iconische kunstwerken in de buitenlucht die een omweg waard zijn. Verrijkt met meer dan honderd tips voor interessante plekken in de buurt of verwante kunstwerken elders in de wereld, is dit boek meer dan een reisgids: het is een uitnodiging om de wereld te bekijken door de ogen van de kunstenaars.
Wil je kans maken op deze prijs? Vul dan onderstaand formulier in:
Zie je het formulier niet? Dan dien je nog onze cookies te accepteren. Wil je liever geen cookies accepteren? Klik dan hier.
Op deze winactie zijn de actie- en spelvoorwaarden van uitgever Roularta Media Nederland van toepassing.
Bekijk ook onze andere winacties.
Volg Columbus Travel op Facebook, Instagram, Linkedin, Spotify en/of YouTube en meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief.



Theo Huijzer
Een verrijking van inzicht in reizen en cultuur is deze reisgids
Marly Ehren
Alleen de omslag al maakt nieusgierig naar het boek.
Pim
Ondanks dat ik niet veel reis, lijkt mij dit een interessant en mooi boek.
Lorenzo de Jongh
Als fan van Banksy, Kaws en andere streetart kunstenaars, lijkt mij dit een leuk boek om te hebben en eventuele reis inspiraties uit te halen.
Miranda van Terheijden
Het boek ziet er bijzonder mooi uit, ben benieuwd naar de inhoud.
Annemie Cornelis
Ik doe heel graag mee
Patrick Mertens
Kansje gewaagd
Peter Van Hien
Reizen en kunst, een combinatie van goud