Bolide
Havana,
Cuba
Alle clichés die je kunt bedenken over Havana zijn waar: de klassieke auto's op de weg, bejaarde muzikanten met dikke Cubaanse sigaren en de oude koloniale gebouwen. De stad is puur maar erg arm, het ontbreekt werkelijk aan alles. Het is daarom moeilijk om al het erfgoed goed te onderhouden. .
Een uitzondering daarop zijn de oude auto’s die dienstdoen als taxi. Deze zijn van binnen en buiten volledig gestript en in oude glorie hersteld. Amerika’s trots in de in de fifties, iconen van het huidige Cuba.
De meeste bolides vind je bij El Capitolio, maar ook hier bij het Plaza de la Revolución, het plein waar Fidel ooit zijn urenlange toespraken hield, zijn er een aantal te vinden. Ook al zitten de autostoelen voor geen meter, een ritje door de stad is hier toch wel een 'must'.
Deze foto is genomen met een supergroothoek wat voor een fisheye-effect zorgt.
Laat een reactie achter
of Log in
13 reactie(s) bij "Bolide"
Leuke foto!
Geweldig om te zien!
Super tof effect en goede keuze in zw/w. Knap !
Leuk gedaan dit. Ik kan me dit plein met al z'n fraaie bakken nog goed herinneren.
mooi zo met die groothoek, hij kwam door mijn computerbeeld naar binnen rijden
Een lust voor het oog deze oude Amerikaanse auto's. Aan de vele taxiritjes in deze oldtimers hebben goede herinneringen.
Mooi gedaan!
Stoere wagen! Staat er mooi op!
Wat een slee, daar zal vaak mee getankt moeten worden.
Te Gekke bak.
leuk autootje
Ik vind ze geweldig!
Gaaf en wat een mooie foto. Het is echt super om al die al die oude auto's te zien.