Karpathos Saria
Karpathos,
Griekenland
Saria, het onbewoonde eilandje ten noorden van Karpathos, dit eilandje is 16 km bij 2 km groot. Wij maakten een boottocht vanuit de haven van Pigadia (hoofdstad). Vertrek was om 08.30 en aankomst zou rond 10.45 uur in de baai van Palatia zijn maar de zee was zo ruig zodat wij toch wel een poos later aankwamen. Als je in de baai aankomt kom je allereerst die prachtige rotsen die uit het water omhoog steken tegen. Daarna zie je op 200 meter hoogte een klein wit kapelletje “Agios Zacharias”. Er bestaat een mogelijkheid om een excursie / wandeling te maken via een kloof naar het kapelletje.
Aanvulling;
Er zijn hier 2 grot uitgangen (1 zichtbaar op de foto) je kon van de boot afspringen om via deze grotten zwemmend een ondergronds rondje te maken.
Ikzelf heb dit niet gedaan, geen idee waarom niet, had wel leuk geweest denk ik.
Laat een reactie achter
of Log in
15 reactie(s) bij "Karpathos Saria"
Prachtige foto!
Bericht aangepast op 01:38:27Heel mooi en leuke tip!
Bericht aangepast op 07:00:25Mooie foto
Bericht aangepast op 07:00:15Mooi, en echt Grieks vind ik wel. Op Zakynthos ook dit soort dingen gezien.
Bericht aangepast op 06:59:53Lijkt me heerlijk om te doen. Uitstekende beschrijving!
Bericht aangepast op 06:58:49mooie plek om te zien
Bericht aangepast op 08:44:05Mooie plek hoor.
Bericht aangepast op 08:42:56mooie opname
Bericht aangepast op 08:34:10Lijkt me een leuke boottocht. Mooie foto.
Bericht aangepast op 08:33:34Mooie rots, maar zie het kapelletje (nog?) nergens
Bericht aangepast op 08:33:29Prachtige opname met deze rotsen. Het water is ook zo mooi
Bericht aangepast op 08:33:01Prachtige opname
Bericht aangepast op 08:32:50Ik ben niet zo'n zwemmer, maar het is wel een prachtige plek om een verfrissende duik te nemen!
Bericht aangepast op 08:32:42Heerlijke plek, ik zou wel een duik willen nemen!
Bericht aangepast op 08:32:38Mooie opname, Is dat een natuurlijke grot? het ziet er zo regelmatig uit, als door mensen gemaakt.
Bericht aangepast op 08:32:32