Ballonvaart
Bagan,
Birma
Durf ik wel ? Ik met mijn hoogtevrees! Maar wat ben ik blij dat ik het gedaan heb. Zo mooi met de opkomende zon over de eeuwenoude tempels. landschap en rivier. Vanuit de lucht is pas de grootsheid van het gebied zichtbaar. Er waren toen in 2010 nog weinig toeristen dus totaal gingen er maar 2 ballonnen de lucht in.
Laat een reactie achter
of Log in
24 reactie(s) bij "Ballonvaart"
Geweldig om mee te maken! Stond op ons lijstje om te doen vorig jaar maar helaas... Gefeliciteerd met je kroontje voor deze mooie foto
Lijkt me te gek om mee te maken
Voor mij was dit al een topper, van harte met je kroontje
Helemaal met Henk eens, dit had ook zomaar de topfoto kunnen zijn deze week. Echt een hele mooie foto / ervaring. Gefeliciteerd met je bekroning en dank je wel voor je felicitatie bij mijn topreview.
Prachtige ervaring en denk op een van de mooiste plekken om de lucht in te gaan. Mooi dat je zo'n andere ballon erop hebt gezet. Geeft een prachtige diepgang
Wat een vette plaat . was ook zo maar topfoto van de week kunnen zijn. Top - proficiat met je kroontje.
Tuurlijk een bekroning bij deze topper, van harte gefeliciteerd!
Van harte gefeliciteerd met je welverdiende kroontje.
Wow wat een overzicht.
Indrukwekkend, die grote ballon in dit prachtige warme licht in dit landschap!
Super foto!!!
Lijkt me een geweldige belevenis. Prachtig vastgelegd.
Weer een favoriet erbij. Prachtig!
Super foto, favo voor mij
Mooie opname
Als in een droom; geweldig!! Favoriet voor mij! Prachtige foto...
Bericht aangepast op 15:27:21Fantastisch. Meteen favoriet gemaakt.
Wat gaaf! En wat een kleurenpracht, geweldig!
Prachtig! Lijkt me een schitterende ervaring.
Geweldig om dit te doen en al zeker met hoogtevrees. Top met de ballon zo grotesk op de foto !
Dé plek om een ballonvaart te maken. Supermooie foto.
Wow, wat een gave opname. Een onvergetelijke tocht en een magische opname, meer is er niet te wensen. Ik heb nog even bij jouw Birma foto's gekeken, wat een geweldig land en wat heb je daar veel moois gemaakt! Een favo voor mij.
Prachtige foto en geweldig om te doen!
holymoly! Ik ging op zoek naar drongo's en toen zag ik dit voorbij komen! Voortreffelijk!