De Moustache brothers. - Mandalay, Myanmar
De Moustache brothers.
Het is vier januari, independence day in Myanmar. Precies vijf jaar geleden werden de broer en een neef van Lu Maw opgepakt en vastgezet in een werkkamp in het noorden. Hun vergrijp was de volgende grap: ‘in the past, thieves were called thieves. Now they are known as cooperative workers’.
The Road To Mandalay heeft ons over het water naar de vroegere hoofdstad gebracht. De boot is voor anker gegaan langs de stoffige rivieroever. Over de loopplank gaan Bas en ik in de richting van de stad, die nog verscholen ligt in de vroege ochtendmist. Nadeinend van de lange tocht lopen we door de stille straten naar ons hotel.
Bovenop het dak zien we Mandalay te voorschijn komen. Eerst worden de moderne gebouwen zichtbaar. Even later verschijnt ook de groene oase in het noordoosten van de stad.
©Pauline
verder lezen: Op reis met juffrouw Jannie





RSS


Door: TravelGoom • Geplaatst op 14 maart 2010 00:18 uur
Een intrigerend, pakkend geschreven verhaal. Bizar dat zelfs een grap je gevaar op kan leveren.
Door: Lione Kolsteren • Geplaatst op 13 maart 2010 22:47 uur
Goed verhaal en mooi beschreven.
Door: leonvanmaenen • Geplaatst op 13 maart 2010 21:42 uur
Wat een leuke, vermakelijke reiservaring.
Door: Bowral • Geplaatst op 13 maart 2010 14:27 uur
Mooi verhaal, leuk beschreven!