Foto door : jolienr
Vanachter moeders stiekem een beetje meekijken naar wat er allemaal gebeurt op straat. Want al die blanke mensen met hun camera's zijn toch best eng!
in 2007 verbleef ik in Tamale, gaf daar voorlichting en werd verliefd. Zowel op het land als op zijn bewoners. Westelijk Afrika is groter dan Ghana, een gebied wat ik nog verder wil uitpluizen. Maar Ghana ligt alvast in mijn hart.
ach wat schattig zo met dat ene oogje langs moeders' zij. Ik moest zelfs even heel goed kijken, zag in ineerste instantie alleen de prachtig gekleurde jurken. Optisch werd ik afgeleid, leuk!
2 reactie(s) bij "Veilig achter moeders"
Schattig dat koppie dat net er tussendoor kijkt!
Door Annemieke50 • geplaatst op 2009-11-12 09:06:10ach wat schattig zo met dat ene oogje langs moeders' zij. Ik moest zelfs even heel goed kijken, zag in ineerste instantie alleen de prachtig gekleurde jurken. Optisch werd ik afgeleid, leuk!
Door mama-afrika • geplaatst op 2009-11-12 07:42:05Laat een reactie achter
log in met je Reisreporter account of met Facebook als je zelf een reactie wilt achterlaten.