Lieve Flipper van boven water tot onder water
Adelaide,
Australië
Deze wilde dolfijnen zijn gefotografeerd tijdens een boottocht over de zee bij Glenelg, de kustplaats van Adelaide, in Australië, op zaterdag 23 februari 2013 rond 10.00 uur.
`Enthousiast geniet jij van jouw eindeloze natte, blauwe wereld. Jij duikt met je perfect geronde, als rubber aanvoelende lichaam naar de zeebodem om enkele ogenblikken later als een vuurpijl boven het wateroppervlak uit te schieten. Dan komt ook jouw zachte witte buik tevoorschijn. Met een luide zucht spuit jij een prachtige fontein uit jouw blaasgat. Met nieuwe adem begin je aan de volgende boog in het water. Jouw rugvin vertelt me waar je bent. Zoals altijd ben jij samen met een paar soortgenoten, jouw familie. Met jouw betoverende hoge klik- en piepgeluid fluit jij mij gedag. Je laat jouw brede glimlach zien. Bij jou, maar zeker ook bij mij, zal deze smile van oor tot oor nooit verdwijnen. Zo lief, zo teder, zo vriendelijk. Je zit voor altijd in mijn hart, lieve Flipper.’
Laat een reactie achter
of Log in
26 reactie(s) bij "Lieve Flipper van boven water tot onder water"
Mooi!!!
Bericht aangepast op 07:36:52Mooi moment, elke keer weer!
Bericht aangepast op 09:42:53Mooie opname
Bericht aangepast op 09:40:33mooi om die tegen te komen
Bericht aangepast op 09:40:29Mooie ode aan deze schitterende dieren
Bericht aangepast op 09:40:00Wat leuk dat je die onderwater zitten ook zo goed ziet!
Bericht aangepast op 06:29:21Lijkt wel een onderzeeër ...
Bericht aangepast op 06:28:50Mooiii
Bericht aangepast op 06:28:15Mooie foto. Mooie, lieve tekst.
Bericht aangepast op 01:53:40Wat betreft de foto is het fijn dat onder het lichaam van de dolfijn die gedeeltelijk boven water komt nog vaag de lichamen van andere dolfijnen te zien zijn. Daardoor krijgt de foto een mooie vlakverdeling. Als er het onderste gedeelte van het beeld leeg zou zijn geweest, zou de foto onevenwichtig zijn en niet spannend.
De kleur is verder ook erg aantrekkelijk.
Coole foto!
Bericht aangepast op 00:24:59Mooie opname
Bericht aangepast op 00:20:56Mooie tekst en foto. Wij hebben dit ook vanuit Glenelg gedaan, woeste zee, koud water en ja we hebben ze in ieder geval wel gezien!
Bericht aangepast op 00:19:53Erg mooi om te zien. Mooie compo.
Bericht aangepast op 02:35:01Mooi om ook zo onder water te zien.
Bericht aangepast op 00:31:46leuke foto
Bericht aangepast op 00:28:36Mooie foto, leuke tekst.
Bericht aangepast op 00:27:41Pracht foto en mooie, lieve tekst!!
Bericht aangepast op 00:27:30Mooi verhaal bij deze mooie foto
Bericht aangepast op 00:19:50Mooie foto en tekst.
Bericht aangepast op 00:18:20Mooi. Ik denk ook nog vaak terug aan Flipper. En aan Oum (dat was een witte dolfijn in een tekenfilmserie)
Bericht aangepast op 00:17:27Altijd leuk om dolfijnen te spotten.
Bericht aangepast op 00:17:15Mooi vastgelegd.
Bericht aangepast op 00:16:46Erg leuke tekst en prachtig plaatje. Die twee koppies jouw richting uit onderwater maken de plaat!
Bericht aangepast op 00:16:37Extra leuk met die 3 onderwater.
Bericht aangepast op 00:16:36Mooi eerbetoon aan deze mooie sierlijke dieren!
Bericht aangepast op 00:16:32Mooie tekst , mooie foto.
Bericht aangepast op 00:16:31