Tulum, Mexico
Yucatan - Tulum,
Mexico
De foto is genomen in Tulum en schetst een goed beeld van de archeologische vondsten op deze bijzondere plek. De gebouwen zijn overblijfselen uit de tijd van de Maya's en representeren het leven van die tijd.
Laat een reactie achter
of Log in
8 reactie(s) bij "Tulum, Mexico"
Mooie plek maar vond het wel enorm toeristisch daar. Veel dagjesmensen vanuit de grote resorts. Leuk om avondje rond te wandelen in ieder geval
Bijzonder mooie plek.
Mooi om dit hier terug te zien, zo lang geleden dat ik hier was. net als voor Jessie in van mijn eerste verre reizen (begin jaren '90)
Mexico was één van mijn eerste verre reizen... zoveel moois in dit land, alleen spijtig dat het de laatste jaren meer en meer onveilig is om zelf te ontdekken. Mooie foto .
Mooie foto van deze interessante plek.
Ziet er uit als een hele mooie en interessante plek om rond te lopen.
Pracht locatie, ik ben er zo vaak geweest dat ik de tel kwijt ben. Vergeet je zwemspullen niet als je deze bezoekt er is namelijk ook een pracht strand op deze locatie.
Mooie opname