Kibale Forest NP

Reisgids

Beste reistijd

Foto's

Praktisch

Op naar de Veiling

Kibale Forest NP,
Oeganda

Op een binnendoorweg van Kibale Forest NP naar Queen Elizabeth NP kom je langs prachtige kratermeren en leuke Afrikaanse dorpjes. Ook worden er in deze regio heel veel bananen verbouwd. Matoke bananen een hoofdbestanddeel van het dagelijks menu. Deze bananen worden gekookt zoals wij aardappelen bereiden. Op de foto een man die met zijn hele fiets volgeladen kilometers af moet leggen om bij de veiling aan te komen.