Ga naar de content
opgezette Darwin 3+ BlackOut koepeltent van Coleman

Win een koepeltent van Coleman t.w.v. €199,99

Doe nu mee met deze winactie uit Columbus Travel editie 140/141 en maak kans op een koepeltent van Coleman t.w.v. €199,99! We geven er één weg.

De water- en windbestendige Darwin 3+ BlackOut tent biedt plaats aan maximaal drie personen en is perfect voor festivals en rondtrekken. Het speciaal ontworpen tentdoek weert tot 99% van het daglicht, zodat je niet meteen wakker wordt als de zon opkomt, en zorgt ervoor dat de tent overdag tot 5 °C koeler blijft. De stabiele constructie met lichtgewicht stokken is bovendien snel en eenvoudig op te zetten.

Zie je hieronder het formulier niet? Klik hier.

Op deze winactie zijn de actie- en spelvoorwaarden van uitgever Roularta Media Nederland van toepassing.


Bekijk ook onze andere winacties.

Volg Columbus Travel op FacebookInstagramSpotify en/of YouTube en meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief.

Deel dit artikel:
Fred Koene
2 juli 2025 om 14:55

Superhandige tent, oa voor festivals inderdaad.

Beantwoorden
Fred Koene
2 juli 2025 om 14:57

SUperhandige tent inderdaad. Licht, klein...

Beantwoorden
Wai Li Chen
2 juli 2025 om 23:20

Ook leuk en handig voor onverwachte tuin logees

Beantwoorden
Mellany
4 juli 2025 om 16:24

Deze tent lijkt me ideaal om mee te kamperen in Zwitserland met mijn man en peuter.
Ik heb wat rondgekeken voor een tent, maar dit lijkt me de beste, vanwege de innovatieve functies. Ik zou het prachtig vinden om deze beauty te winnen.
Leuke actie, goed product.

Beantwoorden
Danielle
7 juli 2025 om 21:50

Ideaal voor kampeervakanties in Europa!

Beantwoorden
Han
9 juli 2025 om 21:16

OOh geweldig handig en duurzaam

Beantwoorden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Lees ook

^