Fjord tour rond Tromsø
Tromso,
Noorwegen
Ook rond Tromsø barst het van de mooie fjorden. Dit kun je goe op eigen houtje verkennen, maar heb je niet veel tijd en geen zin om voor 1 dag een auto te huren kun je ook mee op een dagtour langs de mooiste plekjes die dit gedeelte van Noorwegen rijk is.
Met Arctic Explorers reden we in een klein busje met 5 personen naar verschillende fjorden rond Tromsø. Ze laten je echt mooie plekken zien, en je krijgt er alle tijd om foto's te maken of even een rondje te lopen. Voor wie wil maakt de gids/chauffeur zelf ook foto's, die je geheel gratis na de tour toegestuurd krijgt. Wel zo handig dat je er dan eens samen op de foto staat...
Deze foto is gemaakt bij het kleine eilandje Håkøya wat alleen te bereiken is via een lange, smalle brug. Het water is hier super helder en je hebt hier een mooi zicht op de tegenover liggende bergen!
Laat een reactie achter
of Log in
32 reactie(s) bij "Fjord tour rond Tromsø"
mooi hoe dat oranje van de boot eruit springt tussen al dat wit, goede bruikbare tip!
Bericht aangepast op 06:26:05Een plaatje is dit!
Bericht aangepast op 06:26:05winter is coming! mooie sfeer heeft de foto
Bericht aangepast op 19:53:36Een schitterend winters plaatje.
Bericht aangepast op 19:50:53Een schilderijtje!
Bericht aangepast op 19:50:42Gaaf en sfeervol winters plaatje.
Bericht aangepast op 01:32:57Mooi sereen beeld is dit.
Bericht aangepast op 01:32:18Heel mooi winters plaatje
Bericht aangepast op 01:32:02weer zo'n wauw foto van een winters Noorwegen. Prachtig al krijg ik het er koud van.
Bericht aangepast op 01:31:53Wat is het daar schitterend!
Bericht aangepast op 01:31:52Mooie plek!
Bericht aangepast op 01:31:31Ik krijg het al koud als ik hier naar kijk. Prachtig met die reflectie en een goede tip.
Bericht aangepast op 01:31:26Het ziet er koud maar prachtig uit.
Bericht aangepast op 01:31:05Mooie spiegeling en goede tip. Ben nog niet in Tromso geweest maar staat nog op de lijst, schijnt namelijk een goede plek te zijn voor het noorderlicht.
Bericht aangepast op 01:30:59Zeer mooie foto
Bericht aangepast op 01:30:54Het ziet er mooi uit en het lijkt me ook een mooie tour! Mooie winterlandschap met een mooie spiegeling
Bericht aangepast op 01:30:39Schitterend Wies en goede tip! Ga begin volgend jaar!
Bericht aangepast op 01:30:27mooie plaat
Bericht aangepast op 03:10:20fraai met de spiegeling zo
Bericht aangepast op 03:10:02Prachtig
Bericht aangepast op 03:09:14Prachtig plaatje weer. Had ik Noorwegen nog niet op mijn bucketlist staan dan zorgen jouw foto's daar wel voor!
Bericht aangepast op 03:08:51Wow, kan zo op een poster. Van mij een rode ster....
Bericht aangepast op 03:08:40Prachtig winterlandschapje
Bericht aangepast op 03:08:38Prachtige plaat!!
Bericht aangepast op 03:08:37sfeervol winterplaatje!
Bericht aangepast op 03:08:29Kan zo op een kalender. PRACHTIG.
Bericht aangepast op 03:08:27Prachtig, straalt rust en sereniteit uit!
Bericht aangepast op 03:06:39Nice winterwonderland... ik krijg het al koud als ik er naar kijk, maar beter dan die nattigheid van hier van de afgelopen 2 dagen
Bericht aangepast op 02:57:54Wat is dit mooi!
Bericht aangepast op 02:57:08Goede tips
Bericht aangepast op 02:56:34Ik heb helemaal nog geen zin in de winter maar je foto is erg mooi.
Bericht aangepast op 02:56:16