Het Venetië van het Noorden
Lofoten,
Noorwegen
Henningsvær ofwel het Venetië van het noorden was een aangename verassing. Een enorm leuk visserdorp met cafés, restaurants (voornamelijk vis natuurlijk) , galerijen enz... Als de avond valt moet je zeker langs het water lopen want de kans op reflecties zijn dan het hoogst. Er is een zeer ruime parking net buiten het dorpje tegen betaling.
Laat een reactie achter
of Log in
13 reactie(s) bij "Het Venetië van het Noorden"
Een heel mooi standpunt heb je gekozen
Het is toch puur genieten in Noorwegen. Weer of geen weer, zomer of winter maakt niet uit altijd mooi. Mooie foto Jessi.
Heel mooi, alweer.
Wat een heerlijk plekje. Wat is het daar toch mooi, moet ik zeker eens naar toe.
Mooi plaatje!
Ik dacht het al te zien. Wij hebben daar ook geslapen. Super vet en een hele mooie zonsondergang achter het dorp.
Klinkt goed! Die Noren hebben het prima voor elkaar daar in het verre noorden.
Mooie opname
Dat ziet er natuurlijk prachtig uit. De reflectie maakt je plaat af
Wat is dat schitterend!
heel erg mooi, ook de sfeer. waanzinnig dat je parkeergeld moet betalen in een land met zoveel ruimte en zo weinig inwoners
Ik vond het er erg mooi, maar de parking was absurd duur, echt niet om lang te blijven staan. Heb jij er overnacht?
Het ziet er prachtig uit!