Foto door : JVersteeg
Overal, maar dan ook Overal in Radjastan kwamen wij cricket spelende kinderen tegen. Soms op een brug over een rivier, op een veldje naast het kerkhof en zelfs op de kade lange de heilige Ganges rivier. Om de haverklap vloog de bal onhoudbaar bosjes of water in. Dit kleine manneke was aan slag in het centrum van Bassi. Toen wij hem duidelijk maakten zijn slag vast te willen leggen, pakte hij stoer de knuppel en ging hij klaar staan ons te laten zien wat hij kon.
Deze fakiranijat - familie kwamen we tegen op weg naar Bhuj (hoofdstad van Gujarat). Ze waren op weg naar een bruiloft 250 km verder.Dus is het nogal logisch dat ze zoveel mogelijk gebruik maken van de gebaande paden.Fakirani zijn moslims en leven nog traditioneel.Hun kleding is ook zeer kleurrijk.
Als je deze foto ziet zou je denken dat de dromedaris het voor het vertellen heeft.Niets is minder waar.Deze fakirani-jat vrouw leidt dit eigenwijze dier naar de volgende weidegrond.(ondanks zijn protesten).
In de buurt van Udaipur liepen we een marmerfabriek binnen, waar nog veel met de hand gedaan werd en ook de machines uit een ver verleden waren.....Ondanks het flinke gewicht ging deze man vreindelijk op de foto
Compleet leuk plaatje. Hij heeft er echt plezier in... alhoewel Cricket in India best wel "Real Buisiness" is.
Tekst bovenin maakt het helemaal af, erg leuk.
8 reactie(s) bij "Cricket Mania"
Compleet leuk plaatje. Hij heeft er echt plezier in... alhoewel Cricket in India best wel "Real Buisiness" is. Tekst bovenin maakt het helemaal af, erg leuk.
Door Riennavaplus • geplaatst op 2009-11-04 19:13:48Wat een leuke foto van dit vrolijke manneke!
Door roosje64 • geplaatst op 2009-11-04 19:03:59Heerlijke vrolijke 'sporter'! (mis alleen de bal;-))
Door GrietBuis • geplaatst op 2009-11-04 17:43:38Vrolijk portret
Door Leeu • geplaatst op 2009-11-04 17:35:39de natianl past-time, goed compo de glimlach op zijn gezicht en de script boven maaken het af!!
Door Everlasting • geplaatst op 2009-11-04 15:28:23Hele leuke van deze kleine sportman op zijn blote voeten
Door Gerrit • geplaatst op 2009-11-04 13:35:00suuper nog met die letters erboven! en helemaal india natuurlijk dat cricket!
Door riknikele • geplaatst op 2009-11-04 12:47:37NICE!!!! Cricket, de nationale sport van India! Leuk vrolijk portretje, helemaal goed! Groetjes, femke
Door FemkeWoltring • geplaatst op 2009-11-04 12:43:57Laat een reactie achter
log in met je Reisreporter account of met Facebook als je zelf een reactie wilt achterlaten.