Bijkomen in de schaduw
Aksum,
Ethiopië
Eerst over de markt in Aksum en dan in de schaduw van een boom uitrusten en mensen kijken. Op de voorgrond kleurige Injera manden.
Injera of taita is een pannenkoek-achtig brood gemaakt van teff-meel. Het wordt traditioneel gegeten in Ethiopië, Eritrea, Somalië (waar het ook laxoox en canjeero heet), Jemen, Noord-Kenia en bij de Nuer in Zuid-Soedan.
Geen huis zonder injera dus zo'n mand is een geliefd huwelijks cadeau.
Laat een reactie achter
of Log in
10 reactie(s) bij "Bijkomen in de schaduw"
leuke kleurige foto, die schaduwplekjes zijn het eerst vol.
Mooie opname
Kreeg hem helaas niet in mijn rugzak ;) Kleurige foto.
Mooie plaat hoewel de vrouwen niet bepaald vrolijk kijken, ondanks de vrolijke manden voor hun neus. Die zijn prachtig en zien er gloednieuw uit
Heel blij kijken ze niet. Ze zullen al hard gewerkt hebben.
De dames hebben even geen zin zo te zien. Wel een leuke kleurige foto
De dames zitten er super geïnteresseerd bij. Zo zaten ze er ook bij ons bezoek aan de markt ;-) Wel mooie kleurrijke manden
Zo'n injera mogen ze ook voor m'n verjaardag geven hoor ;-) Mooie foto.
Weer wat geleerd. Heb er Injera gegeten, maar wist niet dat deze manden daar voor waren. Leuk
Hele mooie kleurige manden en een mooie foto. Heerlijk zoals de vrouw op de voorgrond verveeld wegkijkt.