Winkelstraat Aswan
Aswan,
Egypte
Heel avontuur om 's avonds door Aswan te lopen, niet per se aan te raden. Dit verlichte straatje met vlaggetjes was in elk geval de moeite van het fotograferen waard.
Heel avontuur om 's avonds door Aswan te lopen, niet per se aan te raden. Dit verlichte straatje met vlaggetjes was in elk geval de moeite van het fotograferen waard.
Laat een reactie achter
of Log in
23 reactie(s) bij "Winkelstraat Aswan"
mooi sfeervol beeld!
Bericht aangepast op 14:24:32Mooi avondbeeld, Paul.
Bericht aangepast op 22:04:06Erg leuk en een bijzondere kleur in de vroegeavond foto.
Bericht aangepast op 17:05:08Mooi avondbeeld!!!
Bericht aangepast op 17:05:02Ziet er toch heel gezellig uit met al die vlaggetjes. Mooie avondopname.
Bericht aangepast op 17:04:07En de kleuren swingen eruit !
Bericht aangepast op 17:03:44Erg fraaie en kleurrijke opname! In tegenstelling tot Rieneke vind ik dat je in deze situatie de waterpas wel even uit de tas had mogen halen ....
Bericht aangepast op 17:03:35Mooie opname in het donker, goed gelukt, de kleuren van de vlaggetjes en het avond licht maken een leuke sfeer.
Bericht aangepast op 17:03:33schitterende plaat!!! Hier vind ik het wel mooi, die schuine horizon. Heel mooi sfeertje heb je te pakken.
Bericht aangepast op 17:03:32Wat een kleur! 5
Bericht aangepast op 05:35:33Bijzonder warme en kleurrijke foto... maar zeg eens heb je 'em bewerkt?
Bericht aangepast op 03:49:51Vrolijke foto. Hopenlijk wordt het echt daar weer vrolijk voor de mensen na al die toestanden van de afgelopen tijd!!
Bericht aangepast op 03:48:54Erg opdringerig ( bij het agressieve af) vond ik de verkopers bij de tempel van Al-Deir -Al-Bahari (Hatsjepoet). je werd er niet goed van.
We moesten er wel langs lopen. Toch blij dat we er geweest zijn!!
Mooie kleurrijke straat, bijna kitsch, goed gedaan!
Bericht aangepast op 03:48:16Mooie foto
Bericht aangepast op 03:47:31En de 10e 5*! Prachtig al die kleurtjes!
Bericht aangepast op 03:47:06Goed de sfeer vastgelegd, heel kleurrijk!
Bericht aangepast op 03:46:56Het ziet er wel sfeervol uit, maar ik begrijp dat het dan niet echt gezellig is.....
Bericht aangepast op 03:46:54Mooi !! Zo kan het ook !
Bericht aangepast op 03:46:52deze kleuren heb ik niet gezien in Aswan. Leuk vastgelegd
Bericht aangepast op 03:42:37Gezellige foto! 5*
Bericht aangepast op 03:41:52Prachtig!
Bericht aangepast op 03:40:52Vrolijke foto! Is het niet aan te raden? Ik liep er een paar jaar geleden, had alleen " last" van fanatieke verkopers, maar verder niet.
Bericht aangepast op 03:40:42Een mooie sfeervolle plaat !
Bericht aangepast op 03:40:40