Fietsen en eten! - Hoi An, Vietnam
Gepost op 30.07.10, activiteit of excursie
Als je in Hoi An naar het haventje loopt, kun je oversteken naar de aanlegplaats bij het Lighthouse Restaurant. De Nederlandse eigenaar zorgt voor fietsen en hij neemt je mee op een eiland tour door het agrarisch gebied rondom Hoi An ( zie mijn foto van de rijstoogst)
Toen wij er waren (in 2007) werden er na afloop heerlijke lunches verzorgd Tegenwoordig zijn er nog meer mogelijkheden: Je kunt de fiets tours combineren met kooklessen.
www.lighthousecafehoian.com
Toen wij er waren (in 2007) werden er na afloop heerlijke lunches verzorgd Tegenwoordig zijn er nog meer mogelijkheden: Je kunt de fiets tours combineren met kooklessen.
www.lighthousecafehoian.com
1 ster=slecht 2=matig 3=redelijk 4=goed 5=uitstekend
Jouw waardering






RSS


U dient ingelogd te zijn als u wilt reageren op deze tip
Schrijf je hier in als reisreporter
Reacties
Door: Jelle51 • Geplaatst op 01 augustus 2010 12:21 uur
Wij zijn echte fietsfanaten, dus een tip naar mijn hart!
Door: jvanmoorsel • Geplaatst op 31 juli 2010 17:58 uur
Lijkt me super!!!
Door: Hermine • Geplaatst op 31 juli 2010 13:49 uur
Als ik daar nog eens kom zal ik dit zeker doen! Fietsen is een leuke manier om de omgeving te verkennen.
Door: gorke • Geplaatst op 31 juli 2010 13:33 uur
Ook ik ben wezen fietsen met Hans en vond het erg leuk, prima tip!!
Door: albertensandra • Geplaatst op 31 juli 2010 09:28 uur
Op de fiets in Hoi An, leuk!
Door: GrietBuis • Geplaatst op 31 juli 2010 00:29 uur
Dit mag je inderdaad niet overslaan als je in Hoi An bent. Ik heb deze tip ruim 2 jaar geleden ook geplaatst. Blijft leuk om te zien dat er veel mensen met Hans een prachtige fietstocht maken.
Door: Willemien • Geplaatst op 30 juli 2010 23:05 uur
Wij hebben ook met Hans gefietst. Erg leuk. Heerlijk eten heeft hij en zijn restaurant heeft een prachtig uitzicht. Goede tip. Zeker doen als je daar bent.